Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Lucru intr-o companie implicată în producția și instalarea de linii de producție și de dispozitive de ridicare industriale. • Asamblarea, imbinarea, tăierea, decuparea și sudarea structurilor metalice. • Suspendarea și mutarea obiectelor cu macaraua. • Mutarea construcției cu ajutorul macaralei, etc. • Operare Nacele si motostivuitor tip Clark. • Sudarea elementelor din oțel și oțel inoxidabil cu o grosime de intre 3 si 10 mm cu electrodul (MMA). • Lucru la înălțime.

Cerinte

Cerinte: • Experienta de lucru pe o poziție similară. • Nivel comunicativ de limba franceză. • Cunostinte de desen tehnic. • Cunoașterea tehnicilor, reguli de manipulare, realizarea elementelor constructiei. • Operarea Nacelelor si a motostivuitorului tip Clark • Abilitatea de a opera manipulatorul telescopic Manitou este un atuu. • Fara frica de înălțimi • Forta fizica, rezistenta la zgomot și de stres. • Fara alergii. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe termen lung într-o companie de renume. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantată. • Înapoierea costurilor de depreciere a vehiculului și naveta. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. (posibilitate de ore suplimentare) • Haine si echipament de lucru. Informatii suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Franceza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai