Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 Montatori Ghene de Ventilatie pentru o importanta companie din Paris, Franta. Daca sunteti autonom, profesionist si in cautarea unui loc de munca asteptam sa ne contactati. Veti monta ghene de ventilatie si climatizare, de diferite dimensiuni la constructii noi: magazine, hoteluri, cladiri de birouri, magazine, blocuri, case. Cunostintele de Limba Franceza la nivel cel putin conversational nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1900 euro/luna/persoana. Cazarea va este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si final de misiune va este asigurat. Poate fi o misiune de lunga durata, in functie de performante.

Cerinte

Experienta de cel putin 5 ani in domeniu este necesara. Trebuie sa lucrati in functie de planurile tehnice. Veti executa lucrari de cablaje(chemins de cables). Veti monta ghene galva si Centrale de Tratare a Aerului.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja