Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Data de start: asap Descriere Job: Companie din Belgia angajeaza vorbitori de limba engleza cu experienta in domeniu pentru montare si mentenanta ascensoare. Oferta salariala: 1610 eur/luna net ( 12eur/h Brut + 10eur/zi net diurna) Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Belgia; Cazare asigurata contracost - 65 euro/saptamana (toate utilitatile incluse) Asigurare medicala Transport - se va deconta la primul salariu

Cerinte

Cerinte: Limba engleza sau olandeza: nivel conversational Experienta in instalarea ascensoarelor - obligatoriu Cunoasterea sistemelor electrice Abilitatea de a lucra sub presiune si la termene limita Masina proprie - constituie avantaj Resposabilitati: Masurarea si stabilirea instalatiilor de ridicare in functie de nevoile clientilor. Pregatirea zonei de lucru pentru activitatile de instalare. Realizarea lucrarilor in conformitate cu procedurile aprobate, manuale tehnice. Selectarea instrumentelor si a achipajelor adecvate. Instalarea, asamblarea, montarea si reglarea echipamentului de ridicare. Efectuarea instalatiilor electrice. Verificari finale, ajustari si teste ale ascensoarelor. NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai