Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Perioada contract: 6 – 24 luni Salariu: 1800 Euro net/lună Cazarea: asigurată de angajator Transportul: asigurat de angajator Principalele activităţi: - Să efectueze seturi și structuri metalice de asamblare - Să asigure compensaţii pentru proiectele existente (renovare apă) - Să citească şi să opereze un plan - Să urmeze punctele de fixare - Să asigure fixarea definitivă a dispozitivului de fixare – să ştie să lipească - Să utilizeze instrumentele adecvate (de polizare, zgâriere, laser şi telescop optic) – Să utilizeze un pistolet - Să lucreze în condiţii şi în poziţii special (la mare înălţime) Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

Engleză sau Franceză la nivel conversaţional (1 persoană din 3 trebuie să vorbească limba Franceză la nivel conversational) Permisul de conducere constituie avantaj/ 3-4 persoane se pot deplasa cu o maşină Calificare pentru a lucra cu Pod-Macara (Pont Roulant) - Să cunoască limba engleză la nivel conversaţional; - Să cunoască următoarele proceduri MIG MAG: 131 - ALUMINIU 135 - FIER 136 - OŢEL

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja