Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR- Agency recruteaza candidati pentru posturile de Montatori Panouri Solare , pentru a lucra in cadrul unei companii cu sediul in Germania si punct de lucru in urmatoarele tari : Italia, Franta, Olanda , Marea Britanie; Responsabilitati : -monteaza panourile solare; -pregateste, aliniaza si monteaza materialele de acoperire; -respecta normele de calitate a lucrarilor; -cunoaste si respecta normele de securitate a muncii. Facilitati : Contract de munca perioada de 12 luni ,cu posibilitate de prelungire. Salariul - 6.50 euro /ora net , platibil lunar ,pe data de 20 . Cazare asigurata gratuit. Asigurare medicala . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv redactat in limba engleza pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediul agentiei cu cu Cv : Str. Pacii ,Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea, Judet Tulcea.

Cerinte

Cerinte : Calificare profesionala montator Experienta de munca anterioara constituie avantaj Cunostintele uneia din urmatoarele limbi : engleza ,rusa ,germana. Stare buna de sanatate / fara antecedente pelale

8 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja