Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Capital Jobs recruteaza 4 Montatori Pardoseala PVC in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 4 Montatori Pardoseala PVC ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -lucrari pregatitioare montajului, aplicarea straturilor primare, realizarea de patching; -montarea pardoselii din PVC de tip GERFLOR si TARKETT; -montarea pardoselii din PVC la dusuri; -realizarea sudurii la cald a sigiliilor. Beneficii: -salarizarea de 1500 euro/luna brut; -cazarea, transportul si masa sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in domeniu minimum 5 ani atat in tara cat si in strainatate; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; -permis de conducere categoria B; -persoane autonome, harnice si responsabile.

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja