Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Selectionam pentru o firma din Germania Montatori (Sudori-Lacatusi) : Constructii metalice: containere, rafturi-cadre metalice. Sarcini: Sudura MAG/MIG, gaurire, slefuire, taiere, polizare, montaje, lucru dupa desen tehnic. Retineri lunare: - 75 € (servicii curatenie si utilitati) Cazare: 2-3 persoane in camera – acces bucatarie, baie comuna Locurile de munca sunt in regiunea: Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart in Germania. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare 1600 euro net/200 ore. - Concediu anual platit: 24-30 zile/an (in primul an: 24 zile). - Cazare asigurata gratuit de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite de angajator conform legilor in vigoare din Germania. Varsta maxima 47 ani. Plecare imediata. Fara comision.

Cerinte

- Calificare profesionala de sudor sau lacatus. - Experienta in domeniu de minim 2 ani, capacitatea de a lucra dupa desen tehnic. - Nu sunt necesare cunostinte de limba germana.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai