Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam montatori de mobilier cu experienta si permis de conducere pentru transportul la domiciliu si montarea de mobilier, in cadrul unei firme din zona orasului Loffingen, sudul Germaniei. Proprietarul firmei este german de origine romana, stabilit de multi ani in Germania. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - cazare si oferite gratuit de angajator; - salariu lunar net 1200 de euro.

Cerinte

- apt din punct de vedere medical; - fara cazier judiciar; - experienta ca tamplar, confectionare, montare mobilier sau un post similar; - permis de conducere si experienta in conducerea autovehiculului si/sau cunostinte de limba germana nivel conversational; - se lucreaza in echipa din doi muncitori, ambii cu experienta de montare mobilier, cel putin unul sa cunoasca germana, iar unul sa conduca autovehiculul (sofer profesionist).

4 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja