Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU se percep taxe de mediere sau comisioane - AVANTAJ! NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania! Companie serioasa de recrutare si mediere, cauta MONTATORI DE FERESTRE SI USI pentru o firma colaboratoare din Germania, in zona Dorsten. Se ofera contract de munca NEDETERMINAT, semnat direct in Germania cu angajatorul german care atrage dupa sine toate drepturile dupa legile in vigoare! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRA: - Contract de munca nedeterminat, direct cu angajatorul german - Salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 30 Euro NET diurna/zi lucratoare - Cazare asigurata contra-cost din partea firmei germane - Asigurare medicala platita de catre angajator - Dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti. CERINTE: - lb germana nivel MEDIU de conversatie obligatoriu - calificare - experienta in domeniu - disponibilitate de a pleca in Germania cu masina proprie

Cerinte

Companie serioasa de recrutare si mediere, cauta MONTATORI DE FERESTRE SI USI pentru o firma colaboratoare din Germania, in zona Dorsten. Se ofera contract de munca NEDETERMINAT, semnat direct in Germania cu angajatorul german care atrage dupa sine toate drepturile dupa legile in vigoare! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRA: - Contract de munca nedeterminat, direct cu angajatorul german - Salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 30 Euro NET diurna/zi lucratoare - Cazare asigurata contra-cost din partea firmei germane - Asigurare medicala platita de catre angajator - Dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti. CERINTE: - lb germana nivel MEDIU de conversatie obligatoriu - calificare - experienta in domeniu - disponibilitate de a pleca in Germania cu masina proprie

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja