Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Plecari in Germania pentru Montatori geamuri si fatade cu transport platit si fara comision Frankfurt, Munchen si alte locatii din Germania),cu contract de munca care se incheie in Germania. -Se plateste 8.75 euro/ora/brut/ora lucrata. Se lucreaza 190 de ore pe luna, orele suplimentare se platesc 100 / 100. -Salariu pentru muncitorii necalificati 1400Euro net penturu cele 190 de ore lucrate. -1600 euro net pentru muncitorii calificati sau cu vechime in domeniu -1800 euro net cu limba germana sef de echipa Plata salariului in doua rate avans de 500 Euro in data de 10 ale fiecarei luni iar lichidarea in data de 25 a fiecarei luni.Primul salariu se da dupa 6 saptamani, dar li se ofera avansuri muncitorilor dupa primele 2 saptamani de lucru . -Program de lucru cu 07.30 – 17.30 cu o ora de pauza de masa. -Cazarea asigurata si platita de angajator in camere cu bucatarie si baie si maxim 4 persoane/camera . -Masa revine in sarcina muncitorului. -Transportul de la locul de cazare la locul de munca si retur asigurat si platit de anagajator. -Haine de lucru (casca, salopete, bocanci de santier) asigurate de angajator fara niciun cost din partea muncitorului. -Asigurare medicala, asigurari de santier , protectia muncii asigurate de angajator. - Transportul din Romania in Germania este platit de angajator iar contravaloare transportului I se retine din salariul muncitorului din primele 3 luni de munca. Trimite-ti CV+ copie buletin la adresa de email

Cerinte

Transportul din Romania in Germania este platit de angajator iar contravaloare transportului I se retine din salariul muncitorului din primele 3 luni de munca. Trimite-ti CV+ copie buletin la adresa de email

13 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai