Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!!! Recrutam pentru unul din clientii nostri din Germania montatori ferestre de lemn, PVC in diferite zone a Germaniei. BENEFICII -Contract de munca in Germania direct cu angajatorul german -Salariul e de 12 euro brut /ora -Asigurare medicala -Dreptul la locuinta proprie -Dreptul la alocatie minori CERINTE -Obligatoriu -limba germana conversational -Experienta la montat ferestre in tara sau strainatate -Seriozitate,flexibilitate -Disponibilitate cu masina-avantaj propriu

Cerinte

NU IMPUNEM SI NICI NU ASIGURAM TRANSPORT DIN ROMANIA INSPRE GERMANIA, FIECARE POATE PLECA PE CONT PROPRIU! Recrutam pentru unul din clientii nostri din Germania montatori ferestre de lemn, PVC in diferite zone a Germaniei. BENEFICII -Contract de munca in Germania direct cu angajatorul german -Salariul e de 12 euro brut /ora -Asigurare medicala -Dreptul la locuinta proprie -Dreptul la alocatie minori CERINTE -Obligatoriu -limba germana conversational -Experienta la montat ferestre in tara sau strainatate -Seriozitate,flexibilitate -Disponibilitate cu masina-avantaj propriu

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai