Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Daca sunteti un bun montator ghene de ventilatie si mai cunoasteti 2,3 colegi in domeniul acesta, nu ezitati sa ne sunati. Cautam o echipa de 6 Montatori ghene de ventilatie. Responsabilitatile sunt urmatoarele: -trasare suprafata de lucru in functie de planul tehnic; -montaj tubulatura rotunda si patrata pentru ventilatie; -montaj coturi, teuri si accesoriile ghenelor; -realizarea legaturilor necesare unei bune functionari a sistemului. Beneficii Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna. Cazarea in suma de 450 euro/persoana/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Persoanei disponibila de plecare cu masina personala i se ofera un decont de 50 euro pentru uzura masinii si se deconteaza bonurile de conbustibil. Exista posibilitatea de colaborare pe o perioada lunga de timp. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistraza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Experienta in domeniu si cunostintele de citire a planurilor tehnice sunt principalele criterii de selectie. Permisul de conducere categoaria B este necesar pentru 4 din cele 6 persoane. Reprezinta un mare avantaj posibilitatea de a pleca cu masina personala. Cunostintele de limba franceza sunt necesare pentru 2 din cei 6 montatori.

6 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai