Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Formam cea mai buna echipa de Montatori ghene de ventilatie in domeniul naval. Clientul nostru, o mare companie din Franta, are nevoie de 4 ghenisti in stantierul din Saint Nazaire. Daca va incadrati cerintelor de mai jos, asteptam CV-ul dvs. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre compania angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi un contract de lunga durata, clientul are nevoie de dvs o perioada lunga de timp.

Cerinte

Experienta in domeniu, atat in tara cat si in strainatate este obligatorie. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice reprezinta un criteriu esential. Permisul de conducere categoria B poate fi un atu. Limba franceza la nivel conversational este obligatorie pentru 2 din 4 membri ai echipei. Avem nevoie de oameni autonomi si responsabili.

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja