Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Cautam 2 montatori ghene de ventilatie pentru un client de-al nostru din Franta. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: Masurarea si trasarea suprafetelor de lucru pe baza planurilor tehnice; Montarea suportilor si a ghenelor de ventilatie- circulare sau rectangulare de diferite dimensiuni; Montarea ventiloconvertoarelor, casetelor de distributie, gurilor de aerisire, coturilor, teurilor si a accesoriilor; Realizarea legaturilor necesare unei bune functionari a instalatiei.

Cerinte

Este necesara experienta in domeniul ventilatiei atat in tara cat si in strainatate. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice; Avem nevoie de o persoana harnica, responsabila si autonoma; Cunostinte de limba franceza si permisul de categoria B reprezinta avantaj. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1340 euro/luna; Cazarea este oferita gratuit; Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai