Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 3 Lacatusi confectii metalice pentru misiuni in Luxemburg si Franta. Clientul nostru este o companie recunoscuta la nivel international pentru calitate si diversitate. Cand este necesar va trebuie sa faceti deplasari dintr-o tara in alta in functie de santier. Veti lucra in santiere industriale, unde activitatea va fi urmatoarea: -pregatirea suprafetelor de lucru si a materialelor; -stabilirea nivelului cu ajutorul laserului; -asamblarea structurilor metalice pentru constructii de hale industriale; -montarea structurilor si a peretilor prin insurubare; -efectuarea lucrarilor pe baza de plan tehnic. Beneficii Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Pentru persoana dispusa sa plece cu masina personala i se ofera o suma de bani pentru uzura masinii. Transportul local este asigurat.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta si calificarea in domeniu sunt esentiale. 2 candidati din 3, trebuie sa lucreze foarte bine dupa plan. De asemenea macar unul trebuie sa cunoasca limba franceza pentru a tine legatura cu seful de echipa. Posibilitatea de plecare cu masina persoanala poate fi un real avantaj. Permisul de conducere nu trebuie sa lipseasca pentru 2 dintre ei. Experienta de lucru pe nacela sau orice utilaj cu brat telescopic poate fi un atu.

3 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja