Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru una dintre cele mai importante companii de construcții, în Europa, angajam pe o pozitie permanentă direct la firma: Montatori in constructii (m / f) Descrierea pozitiei: Montajul pereților de rigips, pereți antifoc, tavane sau căptușeli de plafoane, pereți și fațade folosind materiale uscate Instalarea de materiale pentru izolarea termică și acustică precum și protecția împotriva incendiilor Lucru cu planuri de construcție și montaj Pregatirea echipamentelor, utilajelor și materialelor de construcții Oferta noasta: Salariul brut pe ora este 11,05 Euro Se luceaza 169 de ore pe lună (39 ore / săptămână) Prime diferite legate de performanță (în funcție de disponibilitate, rezultate de construcții etc.) Cazarea la șantier este pusă la dispozitie

Cerinte

Profilul dumneavoastra: Formare profesionala finalizata cu succes in domenii montaj contructii, dulgher sau zugrav și / sau mai mulți ani experiență profesională Responsabilitate, diligență și munca în echipă Disponibilitate de a lucra independent, abilități de comunicare Permis de conducere Persoana activa si dispusa la munca fizica Disponibilitatea de calatorii (mai ales luni - joi, frecventa de lucru de asamblare în construcții uscate) Abilități de comunicare in limba germana (comunicare, nivelul A2)

10 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai