Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere Job: Recrutam pentru una dintre cele mai mari firme de mobila din Germania, MONTATORI - mobila/mobila de bucatarie; Locatie: Leipzig, Hamburg Oferta salariala: 1300 EUR/luna NET + cazare asigurata de angajator; Data de start: incepand cu 04.04.2016 Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata; In primele trei luni candidatii vor beneficia in paralel si de un curs in urma caruia vor primi diploma de calificare pentru pozitia de MONTATOR MOBILA - costuri asigurate de catre parteneri; Candidatii se vor putea inscrie pentru obtinerea permisului auto - categoria C - costurile fiind asigurate de catre parteneri; CAZARE - asigurata de angajator;

Cerinte

Cerinte: Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+; Nivel limba germana - incepator spre mediu - A2; Permis auto cat. B - obligatoriu; Citire plan montaj; Responsabilitati: Candidatii for monta mobila la domiciliu; Asamblare si montaj mobilier conform proiect Agentia noastra nu percepe comision sau taxa!

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja