Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numarul de persoane solicitatem - 20 – Montatori navali care lucreaza cu otel - 10 – Montatori navali care lucreaza cu aluminiu)- 10 Responsabilitati • vor lucra la prefabricatie • inlaturarea bavurei cu ajutorul unui slefuitor cu aer comprimat • construirea navei • asamblarea tablei • punctarea materialelor prin sudura pentru fixarea acestora • procesul de sudura pe care il vor folosi este SAW sau FCAW • trebuie sa lucreze in toate pozitiile • vor lucra cu echipemente de ridicat • materialul cu care vor lucra este otel/aluminiu • vor lucra in conformitate cu planul tehnic • scurtarea pieselor (reducerea supralungimii) folosind torta de sudare • folosirea laserelor si telescoapelor optice

Cerinte

Cerinte • Autorizatie de folosire pod rulant • Limba Franceza - nivel mediu Experienta necesara • Experienta recenta de minim 5 ani pe o pozitie similara • Experienta de lucru cu otelul • Experienta in interpretarea desenelor tehnice Educatie • Diploma in domeniu “Lacatus/Lacatus naval/Montator” Competente specifice • Dextreritate • Putere de munca • Precizie • Abilitati de lucru atat in echipa cat si individual Conditii salariale Aproximativ 1990 euro/luna NET

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja