Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de Montatori de parchet in Franta. Responsabilitatile postului sunt: -trasarea corecta a axelor de referinta ale constructiei, in functie de forma si dimensiunile incintei; -debitarea elementelor de pardoseala in conformitate cu forma si dimensiunile incintei si cu cerintele beneficiarului; -montarea pardoselilor din lemn (dusumele din scandura, parchet de diferite esente sau parchet laminat ); -verificarea corectitudinii imbinarii elementelor de pardoseala; -lacuirea parchetului. Beneficii: -salarizare de 2000 euro brut/ luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a colabora cu o companie franceza pe termen indelungat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in domeniu de minim 5 ani in tara si in strainatate (experienta in strainatate prezinta un avantaj); -cunoasterea montajului tuturor tipurilor de parchet; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja