Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- contract de munca legal (fara Gewerbe/ PFA) - salariu ajutoare min. 1600€ brut, cu experienta max.2100€ brut - cazare 100€ - asigurare medicala - asigurare pentru pensie FARA COMISION INAINTE DE PLECARE - experienta in constructii (in general) sau doar in pavaje - germana nivel minim de conversatie - seriozitate, flexibilitate - CV + Fotografie

Cerinte

- experienta in constructii (in general) sau doar in pavaje - germana nivel minim de conversatie - seriozitate, flexibilitate - CV + Fotografie Suntem o firma de recrutare de personal cu sediul in Heidenheim, Germania. Ne desfasuram activitatea de aproape 5 ani cu succes. Fiind stabilti aici de 26 de ani, lucram dupa mentalitatea germana si seriozitatea este situata la noi in prim plan. Lucram doar cu firme din Germania care ofera cazare si trateaza angajatii cu seriozitate. Va putem asigura locuri de munca in mai multe domenii.

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja