Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - se lucreaza la asamblarea hangarelor agricole (stocare cereale – siloz de cereale) – Inaltime 70 m.l.; - lucrarea consta in: o 2 santiere cu sarpanta traditionala; o 3 pasarele de legatura; o 2 podele peste groapa de receptie; o lacatuserie foarte putina la porti, garduri, scari, podele; o in total 1000 tone de structuri impartite pe mai multe santiere; Se ofera: - 4 posturi disponibile; - contract de munca pe durata determinata, cu angajare in Franta, pe o durata de 9 luni; - program de lucru: 39 h/saptamana; Luni – Joi: 8 – 17 Vineri: 8 – 16 Pauza de masa: 12- 13; - salariu/ora brut 12.57 €, adica 9.68 € net pe ora, la care se adauga lunar, 10% indemnizatie concediu platit si 10% indemnizatie sfarsit de misiune; - cazarea se pune la dispozitie contra cost: 260 €/luna (chirie + utilitati).

Cerinte

- experienta de minim 5 ani la montaj pe santier de structuri metalice/ sarpante metalice; - permis stivuitor telescopic MANITOU MRT; - autorizatie de condus nacela; - capacitatea de a lucra dupa desen tehnic; - permis de conducere categ. B; - cunoasterea limbii franceze constituie avantaj;

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja