Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o noua misiune in Franta cautam 2 Montatori tavane casetate. Se lucreaza la constructii civile, unde se monteaza placi de 60/60 cm pe plafon. Activitatea consta in: -trasarea suprafetelor de lucru; -montarea cadrelor metalice pe plafon; -izolarea plafonului cu vata minerala; -fixarea placilor pe structura metalica. Salarizarea este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 350 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Dupa concediul de sarbatori exista posibilitatea de prelungire a contractului.

Cerinte

Experienta in acest domeniu este principalul criteriu de selectie. Pot avea un avantaj candidatii care au mai lucrat in Franta. Cunostintele de limba franceza si permisul de conducere sunt esentiale pentru unul din cei doi candidati. Lucrarile vor fi executate pe baza de plan tehnic. Avem nevoie de persoane motivate, autonome si responsabile.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja