Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Companie de prestigiu din Marea Britanie, cu peste 600 de salariati, angajeaza montatori ferestre si usi PVC, posesori permis de conducere categoria B sau C, cu experienta in domeniu sau in constructii. Salarii intre 1.900 si 2.300 GBP/luna, plecare rapida si contracte de munca pe perioada nedeterminata! Pentru cei fara experienta in domeniu se ofera training specializat la locul de munca. Grabeste-te, posturile sunt limitate, iar inscrierile au loc doar pana pe 10 Februarie! Postul implica lucrul in echipa de cate 3 persoane, montarea usilor si ferestrelor de tip PVC, deplasarea de la depozit catre zona de lucru si alte responsabilitati ce rezulta din fisa postului.

Cerinte

- Experienta in domeniu sau in constructii constituie avantaj la selectie - Posesori permis conducere categoria B sau C - Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - Salariu intre 460 si 545 GBP/ sapt. - Posibilitati cresteri salariale - Ore suplimentare platite - Contract de munca - Asigurari sociale si de sanatate - Cazare preidentificata Lucrand cu noi, te bucuri de: - Acces la un portofoliu de peste 10.000 locuri de munca - Consultant de recrutare cu experienta, dedicat special tie - Consiliere in cariera - Sprijin in optimizarea CV-ului - Sprijin in pregatirea dosarelor de selectie si plecare - Sprijin in vederea sustinerii interviului - Cel mai bun raport calitate-pret de pe piata - Replasare gratuita in cazul in care contractul de munca nu a fost respectat - Contracte sigure la angajatori de top din tara si strainatate - Sprijin pentru transport international - Solutii de cazare pre-identificate - Sprijin 24/7 post-plasament - Targuri de joburi altfel, cu rata de plasament peste 90% - Sfaturi despre cum sa te prezinti mai bine in fata angajatorului Cuprietenie, Banca de Joburi Str. Vulturului, nr. 4B, Brasov, ROMANIA

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai