Acest anunt a expirat la data: 07.06.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ProWorkers recruteaza motostivuitori pentru partenerii sai din Germania. Candidatul ideal: detine calificare de motostivuitor si are cunostinte de limba germana la nivel mediu. Este o persoana muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioasa, prietenoasa Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale. Responsabilitati post: - Opereaza echipamente pentru paletare/ ridicare - Intretinerea curateniei in depozit; - Intretinerea utilajelor;

Cerinte

ProWorkers recruteaza motostivuitori pentru partenerii sai din Germania. Candidatul ideal: detine calificare de motostivuitor si are cunostinte de limba germana la nivel mediu. Este o persoana muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioasa, prietenoasa Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale. Responsabilitati post: - Opereaza echipamente pentru paletare/ ridicare - Intretinerea curateniei in depozit; - Intretinerea utilajelor;

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare