Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent motostivuitorist, pentru a lucra in depozitul unei firme de cosmetice din Anglia. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Se ofera: - salariu net 1200 lire/luna - cazare contra cost in apartament amenajat modern si complet utilat, 2 pers/camera, costul cazarii este de 85 lire/saptamana – cost in care este inclusa si plata tuturor utilitatilor - nu se plateste cazare la sosire - decontarea biletului de avion dupa inceperea lucrului - ajutor pentru obtinerea NI number (se va lucra ca self-employed) Daca veti fi acceptat la interviul cu firma, va putem oferi datele de contact ale unor romani care lucreaza in companie ca si consultanti de vanzari.

Cerinte

- experienta ca motostivuitorist minim 6 luni - carnet conducere cat. B - limba engleza la nivel minim mediu - disponibilitatea de ramane minim 2 ani (se semneaza contract pe 2 ani, daca se pleaca mai repede se plateste cursul care trebuie parcurs din nou in UK – 320 lire) - disponibilitatea de a lucra conform volumului zilnic ( in unele zile 12 ore/zi, compensate de zile cu 4 ore/zi)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja