Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

FABRICA CONTINENTAL CEHIA ANGAJEAZA STIVUITORISTI DIN ROMANIA!!! Locatie: Brandys nad Labem/25 km de Praga , Cehia -producator borduri autoturisme: -Post oferit- STIVUITORIST -Locuri disponibile-10 CERINTE-minim 3 luni experienta -limba engleza, ceha sau slovaca- nivel incepator CONTRACT DE MUNCA MINIM 6 LUNI - Program de lucru: L-V , 8-12 ORE IN SCHIMBURI-Sambata se pot face ore suplimentare- - Salariu- tarif orar 127 koroane/ora-brut, 110 koroane/ora, net -se acorda certificare si autorizare de lucru pe stivuitor -bonus trimestrial 3500 kc -bonus la angajare 3500 koroane -tichete de masa -50 koroane/zi: -cazare in camine, pensiuni, hoteluri, in camere de 2-3-4 persoane cu acces la baie, bucatarie, internet -transport din Romania in Cehia GRATUIT -FARA COMISIOANE SAU TAXE Persoana de contact Marian, TEL;

Cerinte

Vreti sa fiti recompensat pentru munca Dvs corect? Va oferim locuri de munca pe perioada nedeterminata, pentru barbati, femei si cupluri. Munca in: - producția calculatoare ->Salar intre 550-800euro/luna ->Bonusuri de performanta ->Cazare gratuita ->Transport gratuit ->Nu percepem comision Cautam persoane reponsabile, serioase si cu pofta de munca. disponibile sa lucreze ore suplimentare si in schimburi. Daca v-am convins, sunati-ne si va rezervam plecarea!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane