Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane pentru lucru in sectorul zootehnic(muls vacile).Vor munci in ferme din Olanda , conditiile de lucru fiind urmatoarele; contract pe minim 12 luni, salarizare orara(9,03 euro brut/ora), cazare contra cost(50 euro/saptamana).Timp de lucru: 40-50 ore/saptamana.Munca de noapte si cea prestata in zilele de sarbatori legale(olandeze) va fi retribuita suplimentar.Se vor lucra 6 luni neintrerupt, dupa 6 luni vor avea liber 3 saptamani, apoi vor fi rechemati.Transportul pana in Olanda se va realiza de catre fiecare angajat, cu masina proprie.Se vor retine din salariu: taxele legale, costul chiriei si costul asigurarii(cca 17.50 euro/luna) Daca sunt persoane interesate, asteptam CV in limba engleza si foto corp intreg-inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte de baza: - varsta maxima pana in 45 ani - posesor masina personal si permis auto - limba engleza nivel de baza - persoana sanatoasa, cu putere de munca si priceputa in domeniul jobului.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja