Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Head-Hunting va ofera locuri de munca in depozite din Anglia, fara a plati comisioane sau taxe. Se poate pleca in cuplu. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Oferta : - salarizare 7.50 lire/ora, aprox. 280 lire/saptamana, - plata saptamanala a salariului, - concediu legal, - posibilitatea de a lucra ore suplimentare, - posibiltate de avansare, - vi se asigura transportul din aeroport, - ajutor pentru gasirea unei cazari. Nu trebuie sa veniti la sediul firmei, este doar un scurt interviu pe Skype sau Facebook. Posturi: - Impachetare/despachetare, - Incarcator/descarcator camioane, - Munca la banda, - Verificare stocuri (munci administrative) daca aveti cunostinte peste medie de limba engleza si cunostinte foarte bune de calculator.

Cerinte

Cerinte: - limba engleza la nivel conversational, - seriozitate si flexibilitate pentru a lucra in schimburi, - disponibilitate pentru plecare rapida dupa primirea ofertei scrise, - minim 200 lire pentru plata in avans a chiriei.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai