Detalii loc de munca

Descrierea jobului

gentia As-Gastro-Consult este in cautarea de personal , pentru a lucra in diferite gelaterii cu care colaboreaza pe tot teritoriul Germaniei,se cauta: generica (doamna , pt a lucra la curatenie, la calacat si gatit pentru personal, se cere cunostiinte de limba germana sau italiana la nivel conversational), persoane la prepararea cupelor de inghetata (se cere minim de exeperienta si cunostiinte la nivel conversational al limbi germane), gelataio (la prepararea inghetatei in laborator, se cere minim de experienta si cunostiinte la nivel conversational al limbii italiene sau germane), ospatar/ita (se cere minim de experienta si cunostiinte la nivel conversational al limbii germane).Plecarea este imediata!Se ofera: salariu atractiv, cazare si mancare, contract de munca pe perioada de sezon.Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic de luni-vineri orele: 10:00-17:00).Asteptam Cv-ul dvs.!

Cerinte

-generica (doamna , pt a lucra la curatenie, la calacat si gatit pentru personal, se cere cunostiinte de limba germana sau italiana la nivel conversational), -persoane la prepararea cupelor de inghetata (se cere minim de exeperienta si cunostiinte la nivel conversational al limbi germane), -gelataio (la prepararea inghetatei in laborator se cere minim de experienta si cunostiinte la nivel conversational al limbii italiene sau germane), -ospatar/ita (se cere minim de experienta si cunostiinte la nivel conversational al limbii germane). -disponibilitate imediata

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja