Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC. YSIIEA SRL recruteaza personal pentru munca in depozit, pentru procesat alimente. - salarizarea este de 7,20 lire pe ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 6,95 lire pe ora pentru persoane cu varsta pana in 25 de ani. - cazarea este asigurata de angajator, la costul de 37,45 de lire pe saptamana si se achita in avans pentru primele doua saptamani cand ajungeti in Anglia; - se achita taxa de transport de la cazare la locul de munca (6 lire/ zi/ persoana). - orar de munca: se lucreaza 12 ore pe zi, 4 zile pe saptamana, in schimburi (de zi si de noapte)

Cerinte

- experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj; -limba engleza la nivel conversational; -clinic sanatos; -fara boli contagioase; -cautam persoane serioase, motivate si harnice.

10 pozitii disponibile 56 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai