Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

YOUTH AND STUDENT INTERNATIONAL INFORMATION AND EMPLOYMENT AGENCY (YSIIEA) recruteaza personal cu experienta pentru hoteluri si restaurante din U.K. -WAITER, WAITRESSES, HOUSEKEEPERS, KITCHEN PORTERS, BARTENDERS, RECEPTIONIST Ofertă: - Salariu între 1000-1300 lire/lună + tips - Cazare asigurată de angajator, contra cost (35-60 lire/saptamana) - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată - 35-50 de ore/ săptămână - Hoteluri/restaurante de 4-5 stele - Experienta in domeniu OBLIGATORIE COOKS/ CHEFS Ofertă: - Salariu între 1400-1700 lire/ lună în funcție de experiență - Cazare asigurată de angajator, contra cost (35-60 lire/saptamana) - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată - 35-50 de ore/ săptămână - Hoteluri/restaurante de 4-5 stele - Experienta in domeniu OBLIGATORIE

Cerinte

-Experienta anterioara obligatorie -Limba engleza la nivel mediu-avansat -Disponibilitate pentru contract de lunga durata -Persoane dinamice, harnice si sociabile

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

17 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai