Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajatorii din Olanda cauta personal in diferite departamente,femei si barbati cu limba engleza cel putin nivel conversational. Conditii bune de munca Salarizari motivante. Posibilitati de a pleca si in cuplu. In urma interviului se stabileste oferta concreta si conditiile jobului . Interviul se sustine pe limba engleza. Pentru mai multe informatii ne puteti apela de L-V 09-17 Nu vi se solicita sa platiti in avans nici un ban. Transportul nu este decontat fiecare pleaca cu ce doreste. Comisionul firmei se plateste exclusiv in ziua in care se pleaca efectiv spre tara primitoare dupa ce a ti semnat contractul de munca. Pagina de facebook Lpg First Generation

Cerinte

manipularea marfurilor din depozit - selectarea si pregatirea produselor pentru livrare - sa inteleaga si sa indeplineasca indatoririle cerute de supervizor -sa respecte normele de protectie a muncii stabilite in urma pregatirii specifice din cadrul depozitului.

15 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai