Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata selectioneaza persoane ( numai doamne ) pentru munca de infirmiera, in clinici private din Cipru. Se solicita : seriozitate , persoane nefumatoare, cu multa rabdare, character bun, cu multa afectiune si intelegere pentru cei in varsta , suferinzi. Se ofera : salariu minimal de 600 E plus TIP-suri de la familiile celor internati in clinici, masa ( 3 mese /zi ) si cazare. Conventia de munca se incheie pentru minim un an, cu posibilitati de extindere pana la 4 ani. Conditii speciale/ solicitari ale Angajatorilor : persoanele trebuie sa inteleaga/vorbeasca minimal engleza sau greaca, varsta minima 30 ani, maxim 40 - 45 ani, experienta in munca, cunostinte de specialitate in conditii de scolarizare , recomandari de la fostele locuri de munca in joburi similare celui present. Oferim seriozitate, si solicitam seriozitate .

Cerinte

Se solicita : seriozitate , persoane nefumatoare, cu multa rabdare, character bun, cu multa afectiune si intelegere pentru cei in varsta , suferinzi. Persoanele trebuie sa inteleaga/vorbeasca minimal engleza sau greaca, varsta minima 30 ani, maxim 40 - 45 ani, experienta in munca, cunostinte de specialitate in conditii de scolarizare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja