Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata selectioneaza pentru munca in ferma de pasari in Cipru : 6 cupluri ( sot/sotie si/sau prieteni ) . Se solicita : varsta minima 25 ani – maxima 35 ani, fara antecedente penale, fara restrictii de munca in UE/Cipru . Se doreste : seriozitate la locul de munca, buna relationare cu ceilalti muncitori, raspunderea prompta la cererea angajatorului . Se ofera : cazare – doua persoane intr-o camera, utilitati necesare, produse din ferma la care se lucreaza ori de cate ori este nevoie, si/sau, la cerere, salariu de 1000 E/net/cuplu. Se munceste 9 -10 ore/zi , pauza de pranz de una ora. Angajatorul va achita asigurarile sociale si va asigura intrarea in legalitate cf legii in vigoare, a muncitorilor, in asa fel incat dupa minim 6 luni de munca, muncitorul sa fie in drept de a primi ajutorul de somaj daca se impune o astfel de necesitate/situatie. Conventia de munca este pentru minim 1 an, dar se poate prelungi pana la 4 ani in functie de cerintele angajatorului si disponibilitatea angajatului. Se pleaca la munca in maxim 5 zile de la data constituirii aplicatiei. Oferim si solicitam maxima seriozitate.

Cerinte

Se solicita : varsta minima 25 ani – maxima 35 ani, fara antecedente penale, fara restrictii de munca in UE/Cipru . Se doreste : seriozitate la locul de munca, buna relationare cu ceilalti muncitori, raspunderea prompta la cererea angajatorului .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

12 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja