Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-hotel 4**** in München ofera loc de munca unui tanar bucatar-ajutor de bucatar cu experienta in bucataria internationala, se cer cunostiinte de limba germana la nivel conversational -hotel 4**** in regiunea Saarland este in cautarea a 3 ospatari cu minim de experienta si cunostiinte de limba germana la nivel conversational -restaurant nemtesc in apropiere de Bamberg este in cautarea unui ajutor de bucatar cu experienta si cunostiinte de limba germana la nivel conversational -restaurant nemtesc in apropiere de Berlin este in cautarea unei doamne ospatarite si a unui domn bucatar cu experienta si cunostiinte de limba germana. In toate cazuriile se ofera cazare si mancare , salariu optim precum si contract de munca in conformitate cu legislatia germana.Oferim si cerem maxima seriozitate!Pentru mai multe informatii ne puteti contacta de luni-vineri orele: 9:00-16:00 .

Cerinte

-se cere experienta dupa cum este mentionat in anunt -se cere cunostiinte de Limba germana la nivel conversational -se cere disponibilitate imediata -se cere maxima seriozitate

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja