Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cauți o oportunitate de muncă în logistică? Noi sigur căutăm persoane motivate și flexibile pentru a ne completa și consolida echipa. Cerintele postului : Limba engleză la nivel conversational. Ești disponibil să lucrezi sâmbăta Experiența în picking reprezintă un avantaj Permis categ b reprezinta un avantaj Sarcina ta principală va fi localizarea și selectarea produselor din depozit conform comenzilor primite, folosind scanner-ul și transpaletul electric. Se asigura: - Cazarea - Transportul ( intern in Olanda) - Asigurarea medicala Salariul se plateste o data la 4 saptamani, avand in cont, in functie de orele lucrate intre 1000-1200 Euro NET!!

Cerinte

Sarcina ta principală va fi localizarea și selectarea produselor din depozit conform comenzilor primite, folosind scanner-ul și transpaletul electric. -Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - Carnet categoria B. -Experiența în picking reprezintă un avantaj. -Nu oferim transportul catre Olanda.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane