Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata, selectioneaza persoane serioase, pentru ingrijire batrani la domiciliul acestora in Israel. Conditii : Fara restrictie de intra in Israel, varsta minima 28 ani - maxim 53 ani , cursuri de specialitate in domeniu de “ ingrijire batrani “, cunoasterea unei alte limbi in afara limbii romane reprezinta un avantaj ,nefumatoare,fara rude de gradul I in Israel. Sunt interzise aplicatiile in cuplu ( sot/sotie ) . Oferta/Bonusuri : Contract legal de munca/ viza legala de munca . Salariu lunar de 4800 NIS brut = 3600 NIS nett = cca 1000 USD/net lunar , plus 400 NIS/lunar ( bani de buzunar ) , cazare : o camera separata in casa angajatorului plus utilitati complete , masa, asigurari medicale ca si asigurari sociale. Se lucreaza 6 zile/saptamana, o zi libera . Daca se lucreaza si in ziua libera, lucratorul este indreptatit sa primeasca 300 NIS ( cca 60 E )/zi suplimentar veniturilor. Drepturi si Facilitati sociale : Dupa fiecare an de munca , angajatul primeste bonus ( cel de al 13-lea salariu 331 NIS/zi) care se majoreaza de la an la an ca valoare , concediu anual platit ( 154 NIS/zi ) ; sarbatorile legale libere / an - vor fi conform legislatiei de munca romane , si/sau, a tarii de provenienta a angajatului. In cazul in care anagajatul va lucra in aceste zile, va primi 300 NIS/zi , suplimentar de celelalte venituri. Dupa expirarea contractului , muncitorul este indreptatit sa primeasca : a. despagubiri materiale b. restituirea impozitului pentru intreaga perioada lucrata c. pensie raportata la perioada de timp lucrata in baza unei vize legale de munca. Informatii speciale : Se pot primi si aplicatii ale persoanelor din Republica Moldova. Toate documentele, ca si contractele putandu-se realiza on-line. Oferim si solicitam seriozitate maxima.

Cerinte

Fara restrictie de intra in Israel, varsta minima 28 ani - maxim 53 ani , cursuri de specialitate in domeniu de “ ingrijire batrani “, cunoasterea unei alte limbi in afara limbii romane reprezinta un avantaj ,nefumatoare,fara rude de gradul I in Israel. Sunt interzise aplicatiile in cuplu ( sot/sotie ) .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja