Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doua doamne cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, dispuse sa lucreze intr-o fabrica de mancare din Olanda.Munca se desfasoara in conditiile specifice unei bucatarii gigant.Contractul initial va fi pentru o perioada de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Se va lucra dupa urmatorul program:minim 40 ore munca pe saptamana.Pentru lucrul intre orele 21,30-06,00 se acorda un spor de 30%, iar pentru lucrul in zilele de duminica sau in zilele de sarbatoare nationala(olandeza) sporul va fi de 50%. Salariul brut este in cuantum de 8,58 euro/ora(program normal).Salariul se plateste lunar, din acesta fiind deduse: taxele si impozitele legale, costul cazarii(aprox 70 euro/saptamana)si costul asigurarii(80-100 euro lunar. Angajatorul se va ingriji de cazare; cazarea va fi in apartament, cate o persoana in camera.Nu se asigura hrana gratuit.Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat zilnic de catre angajator.Transportul via Romania Olanda se va face pe cheltuiala angajatului. Sunt acceptate persoane dornice de munca, cele cu experienta au avantaj.Limba engleza nivel de baza(obligatoriu). Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV in limba engleza insotit de fotografie recenta corp intreg.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, de preferinta cu o constitutie robusta - limba engleza nivel de baza - experienta in domeniu similar constituie avantaj - persoana serioasa, capabila sa onoreze postul la data indicata de angajator - acceptarea conditiilor primite in scris de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja