Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Muncitoare in fabrica - croitoreasa Slovacia, Tarnava Full time Salariu 1000 € Nivel cariera Incepator Domenii Muncitori Tehnicieni - Muncitori Detalii loc de munca Muncitor in fabrica - croitoreasa Salarizare: Salariu minim: 1000 euro Descriere job: Grupo Antolin Tarnava cauta croitorese/croitori pentru pregatirea si coaserea huselor pentru torpedourile la automobile. Compania ofera un salariu de 6,30 Euro/ora in mana; bobusuri pentru ore suplimentare, pentru tura de dupa-amiaza, weekendu-ri si sarbatori legale. Masa: se ofera 3 euro pe zi pentru mancare, unde puteti achizitiona de la ei o masa. Contract pe 3 luni de zile, dupa care se poate prelungi. Posibilitatea de a merge in cuplu, camere de 2 persoane. Avansuri saptamanale.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 18-56 ani Apt din punct de vedere medical Sa aiba experienta la masina de cusust, sa stie sa coase atat. Limba slovaca nu este obligatorie, ci doar un avabtaj.Vor fi translatori.

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane