Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Angajator privat din Cipru - spalatorie/ curatatorie din Cipru, prin reprezentantul sau din Romania - firma autorizata - ofera cinci vize legale de munca eliberate de Ministerul de Interne/Emigrari din Cipru, pentru o perioada minima de 1 an, cum posibilitati de prelungire pana la 4 ani, in jobul de muncitor necalificat , pentru cinci doamne detinatoare de pasaport biometric moldovenesc. Se ofera : cazare - doua persoane intr-o camera, bucatarie utilata complet, salariu de 800 E /luna net. Asigurarile sociale si medicale sunt achitate de angajator. Conditii de acceptare a aplicatiilor : varsta minima 30 ani - maxima 48 ani, persoane fara vicii, seriozitate maxima la locul de munca ca si buna interactionare cu ceilalti colegi la locul de cazare, detinatori de pasaport biometric moldovenesc . Cunoasterea limbii engleze si/sau greaca nu este obligatorie . Plecarea : in maxim 5 zile dupa primirea unui aviz favorabil privind persoana aplicantului. Documente necesare pentru constituirea unui dosar in forma primara : - copia ID sau pasaport - CV detaliat - fotografie corp intreg Ulterior, dosarul va fi completat de : cazierul judiciar si teste medicale de specialitate ( HIV, Hepatita A B C , boli venerice si TBC ) . Anuntul este valabil NUMAI in cazul cetatenilor Republicii Moldova. Rugam maxima seriozitate in constituirea de aplicatii.

Cerinte

Conditii de acceptare a aplicatiilor : varsta minima 30 ani - maxima 48 ani, persoane fara vicii, seriozitate maxima la locul de munca ca si buna interactionare cu ceilalti colegi la locul de cazare, detinatori de pasaport biometric moldovenesc . Cunoasterea limbii engleze si/sau greaca nu este obligatorie .

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai