Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder angajeaza Muncitor Depozit ( Material Handler) 1. Descarca si receptioneaza materia prima de la furnizori; 2. Descarca materia prima in locatia de depozitare temporara; 3. Livreaza materia prima pentru a fi inspectata de Departamenul de Calitate 4. Utilizarea scannerelor pentru inregistrarea miscarilor de material. 5. Transfera materia prima in locatia permanenta de depozitare; 6. Transfera comenzile pregatite pentru departamentul de productie din zona de depozitare in zona de lucru a productiei. 7. Realizeaza pregatirea, impachetarea si incarcarea produselor finite; 8. Contribuie la realizarea inventarelor periodice; Beneficii: 1. Salariu atractiv , corect si la timp. 2. Tichete de masa, 1 tichet/zi lucrata 3. Transport asigurat din partea companiei 4. Mediu de lucru placut

Cerinte

1. Experienta anterioara ca lucrator in depozit - reprezinta avantaj. 2. Permis acreditat ISCIR pt motostivuitor – reprezinta avantaj 3. Absolvent studii gimnaziale/ profesionale / liceale 4. Cunostinte operare PC

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja