Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fabrica din regiunea Peloponez, Grecia, selecteaza urgent un MUNCITOR (fata/baiat) pentru sectorul de ambalare. Se ofera o perioada de training platit de 2 saptamani din partea companiei. Salariul este de 800-1000 Euro net/luna. Responsabilitati: Ambalarea produselor.

Cerinte

Se cere: - limba engleza la nivel mediu/bun; - diploma de agronom sau de tehnolog in industria alimentara sau de tehnolog chimist; - sa aiba o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistenta la stres si responsabila. Se ofera: - salariu de 800-1000 Euro net/luna; - contract de munca pe o perioada de 12 luni; - cazarea este pusa la dispozitie de catre companie, insa platita de candidat (se ridica la 150 Euro/luna, iar camera va fi impartita cu o/un coleg/a); - training de 2 saptamani platit; - asigurari sociale; - plecare cat mai repede posibila.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja