Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

!!!SC InfoMunca SRL recruteaza muncitori necalificati in constructii!!! Nu percepem comisiom!!! Descrierea job-ului : - Salarizare de 2300 net / luna - Conditii bune de munca Atributiile angajatului : - Incarcarea-descarcarea materialelor necesare in constructii, - Participarea la incarcarea-descarcarea acestora cu instalatii de ridicat, - Prepararea, amestecarea, prelucrarea materialelor si compozitiilor necesare in constructii, - Se lucreaza 4 luni pe structura (exterior) si 8 luni la amenajari interioare - Participarea la executarea lucrarilor de demolare a zidariei (ultima atributie enumerata este specifica mai ales pentru „Muncitor necalificat la demolarea cladirilor, captuseli zidarie, placi mozaic, faianta, gresie, parchet”). - Posibilitate de calificare in acest domeniu

Cerinte

Candidatul ideal : - Persoana harnica - Persoana onesta si prompta in indeplinirea sarcinilor contractuale - Persoana serioasa - Persoana muncitoare

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai