Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Compania de recrutare Infomunca cautam muncitori azbest pentru diferite proiecte in Olanda. Descrierea postului: • 1) Îndepărtează azbestul din plafoane, pereți, grinzi, cazane și alte structuri, respectând normele de manipulare a deșeurilor periculoase: Asambla schele și sigilii în afara zonei de lucru, folosind folii de plastic și banda de conducte. • 2) Poziționează unitatea de decontaminare mobilă sau dușurile portabile la intrarea în zona de lucru. • 3) Construiește o pasarelă între unitatea mobilă sau dușurile portabile și zona de lucru • 4) Poziționează sistemul de evacuare și filtrare a aerului în interiorul ariei de lucru • 5) Spray cu soluții chimice pe suprafețele acoperite cu azbest • 6) Taie și zgârie azbestul de pe suprafețe • 7) Înveliți azbestul în pungi de plastic și pungi de etanșare • 8) Curăță zona de lucru a azbestului liber • 9) Plasează azbest în saci de eliminare și pungi de etanșare • 10) Demontarea schelelor și a pasarelei temporare • 11) Se sigilează pungile Beneficii: - Salar de inceput 1700 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Experienta anteriopara pe un post similar este necesara Permisul de conducere reprezinta un avantaj

5 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai