Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa Absolute Jobs este în căutarea unor specialiști în ridicarea silozurilor din beton, pentru clientul său o companie specializată în construirea rezervoarelor pentru stațiile de epurare a apelor reziduale, pentru instalațiile de biogaz și pentru diverse aplicații industriale și agricole. Compania are peste 30 de ani de experiență în tratarea apelor reziduale industriale și în ingineria mediului. Responsabilități: - construirea rezervoarelor rotun de depozitare în Belgia, Franța sau Olanda; - responsabil cu turnarea betonului în cofraje; - întărirea betonului cu armătură de fier; - ridicarea rezervoarelor rotunde cu un diametru de la 4,5 m până la 50 m și înălțime de până la 20 m, cu sau fără acoperiș, subterane sau peste nivelul solului; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- sunteți o persoană motivată și nu vă e teamă de munca fizică grea; - disponibilitatea de a lucra pe șantiere de construcții din Belgia, Olanda și Franța; - aveți experiență în ridicarea construcțiilor din beton; - permis de conducere categoria B; - limba engleză nivel conversațional; - se lucrează doar în schimburi de zi;

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane