Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un domn posesor permis auto categoria B pentru a lucra la o canisa din Reggio Emilia(crescatorie de caini). Sunt necesare cunostintele de limba italiana. Va ajuta la intretinerea canisei, va efectua transportul cainilor la diverse expozitii, va desfasura orice alte activitati solicitate de patronii canisei.Durata contractului este nedeterminata. Se ofera gratuit cazare si masa.salariul se plateste lunar, fiind la inceput in cuantum de 600 euro net.Exista posibilitati de marire a salariului( lucratorul precedent lua 1000 euro net lunar, la o vechime de 12 luni).Plecari imediate!

Cerinte

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja