Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca: • salariu: 1600 EUR net/luna pentru 180 ore lucrate • orele suplimentare: 25% in plus pentru mai mult de 46 ore/saptamana, 50% in plus pentru orele lucrate Duminica • contract de munca pana la sfarsitul anului 2015, cu posibilitate de prelungire. Beneficii: • cazare platita de angajator • echipament de lucru • transport platit si organizat de angajator Responsabilitati: • pregatirea locului de munca pentru sudori ( pregatirea aparatelor de sudura, pregatirea materialului care va fi sudat ) • curatirea sudurii, slefuirea ei, vopsire ( daca e cazul ) Alte informații: Veti fi testat la limba germana. Daca sunteti capabil sa conversati, veti fi propus mai departe si veti astepta apelul telefonic al partenerilor nostri (limba romana), in care vi se va explica procedura de angajare si vi se vor cere actele necesare. Contractul de munca se va semna in Bulgaria, dupa care veti pleca in Germania unde este santierul.

Cerinte

• cunostinte de limba germana la nivel mediu (daca nu puteti conversa in limba germana veti fi respins); • detinerea permisului de conducere, cat. B Va rugam sa depuneti CV complet in limba engleza + fotografie tip pasaport la adresa de e-mail data dupa ce veti primi apelul telefonic.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja