Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Orderpicker in depozit . Locatie de lucru: Oud-gastel Posturi disponibile: 10 Start activitate: 11.12.2017 Durata proiect: 4 saptamani, cu posibilitate de prelungire Persoane acceptate: barbati, femei cu varsta peste 18 ani Program de lucru: schimburi Salarizare: (brut/ora) -18 ani: 6.80 euro -19 ani: 7.45 euro -20 ani: 8.11 euro -21 ani: 8.55 euro -22 ani: 8.90 euro -23 ani(si peste): 9.68 euro Alte informatii: -spor ture si spor ore suplimentare -asigurare transport intern -transportul pana in Olanda nu este asigurat -cazare asigurata contra cost (85 euro brut/saptamana)

Cerinte

-lb engleza nivel mediu conversational (B1) -caracteristici fizice : buna conditie fizica, deoarece se manipuleaza diverse pachete si se sta foarte mult in picioare -cazier pentru dosar angajare -permis auto si disponibilitatea de a conduce in Olanda (avantaj)

10 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai