Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR - Agency recruteaza personal necalificat pentru locuri de munca in Industria medicamentelor din Marea Britanie . Candidatii vor lucra in fabrica, vor efectua activitati precum ambalarea medicamentelor. Salarizare : 6.5 GBP /ora .Se plateste la sfarsit de saptamana lucrata. Cazare : Se asigura contracost : 60 GBP / saptamana. Costul cazarii va fi retinut din salariu dupa primele doua saptamani , fiind necesara plata in avans pentru priemele doua saptamani de catre candidati . Program de lucru : 8-9 ore / zi . Candidatii vor lucra 5-6 zile pe saptamana . 1-2 zile /saptamana vor fi libere pentru odihna. Candidatii vor efectua urmatoarele activitati : - ambalarea produselor medicamentoase - etichetare

Cerinte

_ persoane apte de munca, avand varsta cuprinsa intre 20 si 45 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational - seriozitate si lipsa antecedente penale, - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate pentru lucru in ture de noapte - dsponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor

6 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja