Detalii loc de munca

Descrierea jobului

General Jobs Recruitment recruteaza personal pentru munca in fabrici din Olanda(diverse locatii). DOMENIU: in productia de carne si semi-preparate(porc si pui) NUMAR PERSOANE: 4-5 persoane in fiecare saptamana(femei si barbati) SALARIUL: Salariul brut este de 8.58 EUR pe ora. Pentru munca executata intre orele 21:30 si 06:00 este o plata extra 30% si 50% (pentru duminica si sarbatorile nationale). Salariul este platit in fiecare luna. ORE DE LUCRU: minim 40 ore/saptamana CONTRACT: minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

CERINTE: experienta in domeniu constituie un avantaj ACOMODARE : ~70 Eur/saptamana (fiecare candidat va avea camera proprie) TRANSPORT: asigurat ASIGURARE: €80-€100 pe luna CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA: cunostinte de baza UNIFORMA: asigurata SOFI: angajatul va trimite o copie dupa pasaport pentru a obtine numarul SOFI.

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja